Aktuális   Egyesület, Alapítvány, 1%
Iskolánkról   Diákoknak
Az iskola tagjai   Kapcsolat
Oktatás   Önkéntes Támogatói Kör      • E-napló
 
Aktuális
Hírek
• Eseménynaptár
2016/2017. tanév
Eredmények
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
Comenius
Galéria
Balatonfenyvesi tábor
Ökotábor
Állatok világnapja
IskolaGomba program
Kémia szakkör
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Alsós farsang
ÖKU Stúdió
Ökuláré
Étkezés
 
Eredmények
2013-2014-es tanév sporteredményei ( 2014. augusztus 27.)

II. kerületi kaptató:
Keszei Anita V. hely
Keszei Balázs X. hely

IV. Baár-Madas Kupa:

IV. kcs. fiúk labdarúgás I. hely
Plajner Ákos
Kreschka Frigyes
Tutsek Benedek
Pinczi Barna
Herman Ádám
Jánosa Bence
Sallai Manó
Büki Gellért

IV. kcs. lány kosárlabda II. hely
Csapody Ágota
Ludwig Stefi
Boldvai Mária
Papp Bernadett
Simon Vivien
Forrai Kata
Keszei Anita
Balás Lilla
Balás Kata

Mezei futó diákolimpia:

Iskolák közötti verseny : ÖKU III. hely

I.kcs. lányok II.hely
Laczkó Eszter
Ugrai Száva
Fodor Zselyke
Balás Réka
Mihályi Réka
Borszéki Virág
Uzonyi Klaudia

II. kcs. fiúk III.hely
Hettyei Botond
Fodor Vazul
Boldvai Koppány
Sziebert Pál
Dankó János
Székely Botond

IV.kcs. lányok II.hely
Bátai Luca
Keszei Anita
Sziebert Anna
Ludwig Stefi
Horváth Júlia
Forrai Kata

IV.kcs. fiúk II.hely
Bartos Bálint
Surján Botond
Plajner Ákos
Jánosa Bence

Egyéni eredmények:

II.kcs.lány: Takács Zsófia IV.hely

IV.kcs. lány: Bátai Luca II.hely

Keszei Anita III.hely

II.Kerületi Labdarúgó Diákolimpia / Ősz / :

III.kcs fiúk III. hely
Nagy Miklós
Katona Bálint
Kasza Máté
Jordán Bertalan
Pachert Balázs
Csapody Sebestyén
Keszei Balázs
Szeghy Balázs

Batthyányi Kupa Floorball III. hely

IV.kcs. lányok
Keszei Anita
Tomcsányi Kinga
Schmal Dorka
Papp Bernadett

II.Kerületi Röplabda diákolimpia

IV.kcs.lányok II.hely
Ludwig Stefi
Keszei Anita
Papp Bernadett
Schmal Dorka
Forrai Kata
Balás Lilla
Csapody Ágota

II.Kerületi Labdarügó Diákolimpia / Tél /:

III.kcs.fiúk I.hely
Katona Bálint
Dankó Márton
Nagy Miklós
Pachert Balázs
Keszei Balázs
Jordán Bertalan
Székely Koppány
Szeghy Balázs

IV.kcs.fiúk III. hely
Katona Mátyás
Plajner Ákos
Tutsek Benedek
Sallai Manó
Kreschka Frigyes
Pinczi Barnabás
Herman Ádám
Jánosa Bence

Röplabda Bajnokság „Vollé! 2020”

Mini leány III. hely
Kóta Bianka
Őri-Kovács Anna
Locher Anna
Balás Kata
Uzonyi Eszter

Mini fiú II.hely
Keszei Balázs
Szeghy Balázs
Ludwig Áron
Haraszti Domonkos

Mini leány III. hely
Balás Kata
Koncz Klári
Fogarasi Kinga
Uzonyi Eszter
Kiss Nagy Kamilla
Őri-Kovács Anna

II.Kerületi Labdarúgó Diákolimpia / Tavasz /

III.kcs fiúk II. hely
Nagy Miklós
Katona Bálint
Jordán Bertalan
Szeghy Balázs
Csapody Sebestyén
Dankó Márton
Keszei Balázs
Pachert Balázs

IV.kcs. fiúk III. hely
Nagy Miklós
Katona Mátyás
Sallai Manó
Plajner Ákos
Tutsek Benedek
Jordán Bertalan
Pinczi Barnabás

IV.kcs. lányok III. hely
Forrai Kata
Ludwig Stefi
Keszei Anita
Papp Bernadett
Tomcsányi Kinga
Csapody Ágota
Lukács Júlia

II. Kerületi Kézilabda Diákolimpia

IV.kcs fiúk III. hely
Ghymes András
Katona Mátyás
Huber Ágoston
Plajner Ákos
Tutsek Benedek

II. Kerületi Többpróba Diákolimpia

Iskolák között verseny ÖKU II. hely

I.kcs. lányok I.hely
Horváth Luca
Körmendi Luca
Balás Réka
Győrfi-Tóth Emese
Paskutz-Szatmáry Heni
Baranyai Tímea
I.kcs. lány egyéni: Horváth Luca I.hely

II.kcs. lányok II.hely
Takács Zsófia
Klucsik Réka
Sallai Masa
Uzonyi Olivia
Tokárczyk Míra
Horváth Luca

II.kcs. lány egyéni: Takács Zsófia I.hely

III.kcs. lányok II.hely
Takács Zsófia
Fogarasi Kinga
Váczi Bogi
Balás Kata
Kiss Nagy Kamilla
Hrobár Stefánia

III.kcs. lány egyéni: Takács Zsófia I.hely

IV.kcs. lányok I.hely
Bátai Luca
Keszei Anita
Klucsik Franciska
Sziebert Anna
Balás Lilla
Váczi Anna
Csapody Ágota

IV.kcs. lány egyéni: Bátai Luca II.hely

IV. kcs fiúk II.hely
Plajner Ákos
Surján Botond
Krix Ádám
Bartos Bálint
Sallai Manó
Katona Mátyás

Zrínyi Ilona matematika verseny ( 2014. június 17.)

Tomcsányi Kinga 8. b Naspolya osztályos tanulónk
a körzeti fordulón (I-II-III. kerület) 1. helyen,
az országos fordulón pedig az 53. helyen végzett.

Gratulálunk szép eredményéhez!

Kiemelt nívódíj ( 2014. május 30.)

Zsigmond Sebestyén (vizsla osztály) kiemelt nívódíjat nyert a XI. Országos "Kodály Zoltán" szolfézs- és népdaléneklési verseny budapesti területi válogatóján.
Gratulálunk a szép eredményhez!

Zrínyi matematika verseny országos döntő ( 2014. április 25.)

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjében Bajnóczi Boldizsár 4., Horváth Hanna 16. és Hajós Balázs 21. lett 84 döntőbe jutott versenyzőből.

Műfalmászó-verseny ( 2014. február 10.)

Radics Attila a XXI. Palóc Kupán gyermek fiú kategóriában III. helyezést ért el.
Gratulálunk!

Az "Aprólépés" vizes pályázaton elért eredményeink ( 2013. december 20.)

A pályázatra 514 alkotást küldtek be, ilyen erős mezőnyben különösen büszkék lehetünk rájuk.
Két tanulónk is kiváló eredményt ért el a 12 alattiak mezőnyében szöveges alkotásaikkal.
Palicz Emese (5.a, Tulipán osztály) meséjével a "Kedvenc folyóm, tavam" kategóriában második helyezést ért el,

Őry-Kovács Anna (6.b, Levendula osztály) az "Éltető víz" kategóriában első lett a díjazottak között a "Küzdjünk a vizek tisztaságáért" című írásával!

Bővebben a "http://www.aprolepes.hu/foldal/36-hirfolyam/330-vizes-palyazat-eredmenyek" olvashattok róla.

Radics Attila újabb kiváló eredménye ( 2013. november 27.)

Radics Attila egy újabb versenyen ért el szép eredményt. A Szlovákia Mestere Kupa nemzetközi verseny "K2" fordulóján A10 kategóriában 3. helyezést ért el. Gratulálunk!

Falmászó verseny ( 2013. november 22.)

Gratulálunk Radics Attila Zsombor (Berkenye osztály) kitűnő eredményéhez!
Attila két versenyen is, a Klébi Kupán mini kategóriában, valamint a szlovákiai Edelweiss Kupán első helyezést ért el!

Bólyai matematika verseny, kerületi forduló ( 2013. november 07.)

3.a Rozmaring, CR7 csapat - 2. hely (díjazott csapat)
Csapattagok: Bajnóczi Boldizsár, Bene Zsombor, Boldvai Koppány és Skublics János

3.a Rozmaring, Szerény Okoskák csapat - 3. hely (díjazott csapat)
Csapattagok: Hajós Balázs, Horváth Hanna, Pál Emília és Sipos Réka

5. b Vizsla, Kockák V. csapat - 3. hely (díjazott csapat)
Csapattagok: Katona Bálint, Kasza Máté, Kocsis Kristóf és Kovács Benedek

8.a. Sólyom, Krixmix csapat - 4. hely
Csapattagok: John Benedek, Krix Ádám, Némethi Balázs és Pinczi Barnabás

Gratulálunk a jó eredményekhez!

Akrobatikus Rock and Roll Lányformációs Országos Versenyen (Nyíradony) ( 2010. május 10.)

junior kisformáció

2. helyezett: Faludi Veronika, Szőnyi Lili, Szőnyi Panni (5.b Komondor)

 
 
Kapcsolat | Impresszum © 2008, Minden jog fenntartva - Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola, Computer Emporium Kft.