Aktuális   Egyesület, Alapítvány, 1%
Iskolánkról   Diákoknak
Az iskola tagjai   Kapcsolat
Oktatás   Önkéntes Támogatói Kör      • E-napló
 
Aktuális
Hírek
• Eseménynaptár
2016/2017. tanév
Eredmények
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
Comenius
Galéria
Balatonfenyvesi tábor
Ökotábor
Állatok világnapja
IskolaGomba program
Kémia szakkör
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Alsós farsang
Polgármesteri díjátadó
ÖKU Stúdió
Ökuláré
Étkezés
 
Akikre büszkék vagyunk - Versenyeredmények 2012-2013.

>>ISKOLAI VERSENYEK<<

[Szép magyar beszéd verseny]
1. helyezés:
Takács Benedek 8.a (Pitypang)
Őri-Kovács Anna 5.b (Levendula)

2. helyezés:
Kálnai Hajnalka 8.a (Pitypang)
Rideg Hajnalka 5.b (Levendula)
Andréka Ágoston 6.b (Puli)

3. helyezés:
Ujvári Ábel 5.c (Borostyán)
Dankó Mátyás 8.b (Komondor)


[Anyanyelvi vetélkedő]
1. helyezés:
Szalay Balázs 5.b (Levendula)
Réti Dániel 6.b (Puli)
Báló Attila 8.b (Komondor)
Márton Botond László 8.b (Komondor)

2. helyezés:
Őri-Kovács Anna 5.b (Levendula)
Bíró Johanna 5.b (Levendula)
Wehner Johanna 6.b (Puli)
Tokárczyk Zorka 8.b (Komondor)
Molnár Kata 8.b (Komondor)

3. helyezés:
Jánosa Bence 7.a (Sólyom)
Pestality Máté 6.b (Puli)
Király Tamás 8.b (Komondor)
Tahi-Tóth Levente 5.a (Vidra)


[Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny - Iskolai forduló]
1. helyezés:
Dankó Mátyás 8.b (Komondor)
Jánosa Bence 7.a (Sólyom)
Prőhle Janka 6.b (Puli)
Tahi-Tóth Levente 5.a (Vidra)

2. helyezés:
Schumicky Flóra 8.a (Pitypang)
Plajner Ákos 7.a (Sólyom)
Vida Kata 6.b (Puli)
Szabó Gábor 5.a (Vidra)

3. helyezés:
Hinterauer Hanna 8.a (Pitypang)
Huber Ágoston 7.b (Naspolya)
Sziebert Anna 6.a (Mandula)
Kovács Dorka 5.b (Levendula)


[Országos Evangélikus Hittanverseny - Iskolai forduló]
Résztvevők: Prőhle Márton, Fodor Vazul, Kósa Blanka, Tüske Réka, Solti Fanni, Kardon Fruzsina, Boldvai Koppány, Lengyel Marcell, Kutas Márton, Lőrincz Emma, Kocsis Kristóf, Ludvig Emese, John Gergely
A területi fordulóra továbbjutó csapat tagjai: Prőhle Márton, Fodor Vazul, Kósa Blanka, Tüske Réka, Kutas Márton, Lőrincz Emma, Kocsis Kristóf, Ludvig Emese



>>KERÜLETI VERSENYEK<<

[II. Kerületi Többpróba Diákolimpia]
I. korcsoport, fiúk - 3. helyezés
A csapat tagjai: Boldvai Koppány, Dankó János, Fodor Vazul, Mészáros Álmos, Sziebert Pál, Anthony Konrád
Egyéni - 2. helyezés: Boldvai Koppány


[II. Kerületi Többpróba Diákolimpia]
I. korcsoport, lányok - 5. helyezés
A csapat tagjai: Kósa Blanka, Nagy Zsófia, Muhari Dóra, Ugrai Száva, Kocsid Hédi, Tüske Réka


[II. Kerületi Többpróba Diákolimpia]
II. korcsoport, fiúk - 5. helyezés
A csapat tagjai: Katona Bálint, Körmendy Máté, Kovács Bence, Pacher Balázs, Nagy Miklós, Szentváry - Lukács Keve, Arányi Barna


[II. Kerületi Többpróba Diákolimpia]
II. korcsoport, lányok - 3. helyezés
A csapat tagjai: Papp Kata, Takács Zsófia, Detrich Kati, Balázs Kata, Klucsik Réka, Ruszinkó Gréta
Egyéni - 2. helyezés: Takács Zsófia


[II. Kerületi Többpróba Diákolimpia]
III. korcsoport, fiúk - 1. helyezés
A csapat tagjai: Csapody Sebestyén, Kelenföldi Domonkos, Szentváry - Lukács Lél, Plajner Ákos, Réti Dániel, Gulyás Márton
Egyéni - 1. helyezés: Plajner Ákos


[II. Kerületi Többpróba Diákolimpia]
III. korcsoport, lányok - 5. helyezés
A csapat tagjai: Bátai Luca, Ludwig Stefi, Takács Zsófia, Sziebert Anna, Czinkler Jolán, Brandt Eszter


[II. Kerületi Többpróba Diákolimpia]
IV. korcsoport, fiúk - 3. helyezés
A csapat tagjai: Jordán Barnabás, Szentváry - Lukács Keve, Dankó Mátyás, Krix Ádám, Takács Benedek, Bec Georges
Egyéni - 1. helyezés: Szentváry - Lukács Keve


[II. Kerületi Többpróba Diákolimpia]
IV. korcsoport, lányok - 1. helyezés
A csapat tagjai: Ludwig Stefi, Keszei Anita, Rozsondai Anka, Szőnyi Panni, Szőnyi Lili
Egyéni - 1. helyezés: Rozsondai Anka


[II. Kerületi Többpróba Diákolimpia - Labdarúgás]
II. korcsoport - 1. helyezés
A csapat tagjai: Nagy Miklós, Katona Bálint, Szentváry - Lukács Karsa, Körmendy Máté, Pacher Balázs, Tüske Attila, Simon Donát, Székely Koppány


[Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny - Kerületi forduló]
1. helyezés
A csapat tagjai: Balsai Lili, Forrai Kata, Surján Botond 7.b (Naspolya), Jánosa Bence 7.a (Sólyom)


[Baár - Madas Focibajnokság]
1. helyezés
A csapat tagjai: Őry - Kovács Márton, Dankó Mátyás, Bec Georges, Takács Benedek, Horváth Bertalan, Katona Mátyás, Plajner Ákos, Szentváry - Lukács Keve


[Téli Labdarúgó Teremfoci-bajnokság]
Diákolimpia 3. helyezés
A csapat tagjai: Őry - Kovács Márton, Bec Georges, Katona Mátyás, Plajner Ákos, Jánosa Bence, Szentváry - Lukács Keve


[Stille Nacht Kerületi Vers- és Prózamondó Verseny]
Vers kategória
3. helyezés: Ghymes Levente 5.c (Borostyán)
Kisjelenet kategória
1. helyezés: A német szakkör tagjai


[Német Kerületi Szavalóverseny]
5 -6. osztály
3. helyezés: Skublics Zsófia 6.a (Mandula)


[Német Kerületi Műfordító Verseny]
1. helyezés: Tomcsányi Kinga 7.b (Naspolya)


[Német OÁTV]
7 -8. osztály
Budapesti fordulóba jutott: Tomcsányi Kinga 7.b (Naspolya), Román Zsófia 8.a (Pitypang)


[Komplex Természettudományi Csapatverseny]
4. helyezés
A csapat tagjai:
Nyomárkay János, Ghymes András 7.b (Naspolya)
Jánosa Bence 7.a (Sólyom)


[Észak-budai Területi Elsősegélynyújtó Verseny]
2. helyezés
A csapat tagjai:
Balsai Lili, Forrai Kata, Szőnyi Mira 7.b (Naspolya)
John Benedek, Krix Ádám 7.a (Sólyom)


[Herman Ottó Biológiaverseny]
7-8. osztályos összesített verseny
3. helyezés: Tomcsányi Kinga 7.b (Naspolya)
A hetedikesek között 1. helyezést ért el és továbbjutott a budapesti versenyre.

7-8. osztályos összesített verseny
4. helyezés: Lukács Júlia 7.b (Naspolya) A hetedikesek között 2. helyezést ért el


[Országos Hevesy György Kémiaverseny]
Kerületi forduló
3. helyezés: Tomcsányi Kinga 7.b (Naspolya)
Továbbjutott a budapesti versenyre.
5. helyezés: Király Tamás 8.b (Komondor)
Továbbjutott a budapesti versenyre.


[Kerületi Rajzverseny]
2. helyezés: Pachert Balázs 3.b (Ribizli)



>>MEGYEI / REGIONÁLIS VERSENYEK<<

[Herman Ottó Biológiaverseny - Fővárosi forduló]
9. helyezés: Tomcsányi Kinga 7.b (Naspolya)


[Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny - Fővárosi forduló]
4. helyezés
A csapat tagjai: Balsai Lili, Forrai Kata, Surján Botond 7.b (Naspolya), Jánosa Bence 7.a (Sólyom)


[Fővárosi Rajzverseny]
1. helyezés: Pachert Balázs 3.b (Ribizli)


[Hevesy György Országos Kémiaverseny - Budapesti forduló]
1. helyezés - 8. osztály: Király Tamás 8.b (Komondor)
7. helyezés - 7. osztály: Tomcsányi Kinga 7. b (Naspolya)



>>ORSZÁGOS VERSENYEK<<

[Országos Evangélikus Hittanverseny]
2. helyezés
A csapat tagjai: Prőhle Márton, Fodor Vazul, Kósa Blanka, Tüske Réka

[Nehézségi versenymászás - Magyar Bajnokság]
Mini kategória
1. helyezés: Radics Attila 3.c (Berkenye)

[Gyorsasági versenymászás - Magyar Bajnokság]
Mini kategória
1. helyezés: Radics Attila 3.c (Berkenye)


[Boulder versenymászás - Magyar Bajnokság]
Mini kategória
1. helyezés: Radics Attila 3.c (Berkenye)


[II. redrock Országos Gyerek Boulder Verseny]
2. helyezés: Radics Attila 3.c (Berkenye)


[Palóc Kupa 2013 - Országos Műfalmászóverseny]
Gyermek, fiú kategória
1. helyezés: Radics Attila 3.c (Berkenye)


>>NEMZETKÖZI VERSENYEK<<

[8. Nemzetközi Ifjúsági Sportmászó Verseny]
Nehézségi mászás - D korcsoport
4. helyezés: Radics Attila 3.c (Berkenye)

[8. Nemzetközi Ifjúsági Sportmászó Verseny]
Gyorsasági mászás - D korcsoport
2. helyezés: Radics Attila 3.c (Berkenye)

[8. Nemzetközi Ifjúsági Sportmászó Verseny]
Boulder mászás - D korcsoport
1. helyezés: Radics Attila 3.c (Berkenye)

[8. Nemzetközi Ifjúsági Sportmászó Verseny]
Összetett mászás - D korcsoport
2. helyezés: Radics Attila 3.c (Berkenye)

 
 
Kapcsolat | Impresszum © 2008, Minden jog fenntartva - Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola, Computer Emporium Kft.