Aktuális   Egyesület, Alapítvány, 1%
Iskolánkról   Diákoknak
Az iskola tagjai   Kapcsolat
Oktatás   E-napló      • Adat és - gyermekvédelem
 
Aktuális
Hírek
• Eseménynaptár
2021/2022. tanév
2019/2020. tanév google naptár
Eredmények
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
2018-2019
2019-2020
2020-2021
2021-2022
Erasmus+
• Galéria
Petákvásár
A magyar népmese napja
Muzsikás együttes koncertje
Felsős farsang
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Állatkerti látogatás
Állatok világnapja 2018
Kócsag rajzóra
Sportnap 2018.
Fenntarthatóság nap 2018
A Föld napja 2019
Fogászati vetélkedő
Polgármesteri "kézfogó"
ÖKU Stúdió
Ökuláré
Étkezés
Az ÖKU-ban történt
 
1. Tanulmányi versenyek

>>KERÜLETI VERSENYEK<<

NyelvÉsz verseny megyei döntőbe jutók

Tatár Gábriel 1.b
Kosztolányi Róza 1.b
Szőts Noémi 1.b
Simon Zsófia 3.o.
Elkán Zsófia 4.o.
Legeza Csenge 4.o.
Vető Samu 4.o.
Cserháti Sarolta 5.o.

MatekÁsz verseny megyei döntőbe jutók

Háger- Veress Bódog 1.b
Kosztolányi Róza 1.b
Zalán Áron 1.b
Hargitai Mór 3.o.
Simon Zsófia 3.o.
Miklós Dániel 4.o.
Vető Samu 4.o.
Szabó Gábor Hunor 4.o.

>>MEGYEI / REGIONÁLIS VERSENYEK<<

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

3. hely:Cserháti Zolna, Fuglinszky Ábel, Módos Bálint, Tatár Kristóf (Turbolya)
6. hely: Alföldi Lujza, Eigenmacht Alma, Istók Adél, Lazsádi Hanga (Füge)
1. hely: Forián-Szabó Ábel, Káldor Loránt, Karáth Ábel, Vető Samu (Moha)
2. hely: Miklós Dániel, Posovszky Áron, Pribenszky Gergő, Turai Levente (Sas)
6. hely: Csombok Sári, Lakatos Luca, Tóth Boglárka (Moha)
2. hely: Bercsi Borka, Bollók Lilla, Kovács Lilla, Zlinszky Mihály (Szitakötő)
5. hely: Antal Csenge, Kozma Cili, Tóth Juli, Wehner Gizella (Szitakötő)
3. hely: Duzmath Noémi, Kocziszky Réka, Pál Izabella, Újváry Levente (Cirbolya)
4. hely: Bándi Anna, Csermák Dorottya, Patziger Miklós (Hárs)
1. hely: Kovács Zille, Palicz Emma, Rozsondai Mara, Somlai Johanna (Vackor)

Bolyai Matematika Csapatverseny

5. hely: Bollók Botond, Lakatos Ábel, Simon Zsófia, Tatár Kristóf (Turbolya)
6. hely: Fuglinszky Ábel, Hargitai Mór, Kocziszky Mihály, Mónus Vince (Turbolya)
3. hely: Karáth Ábel, Fórián-Szabó Ábel, Káldor Lóránt, Vető Sámuel (Moha)
2. hely: Bercsi Borbála, Kovács Lilla, Zlinszky Mihály, Bollók Lilla (Szitakötő)
6. hely: Csiszár Petra, Tatár Flóra, Zalán Tímea, Ugrai Luca (Cirbolya)
2. hely: Legeza Kinga, Hesz László, Fórián-Szabó Annamária, Villányi Bálint (Páfrány)
6. hely: Kovács Zille, Rozsondai Mara,Somlai Johanna (Vackor)


Bolyai Természettudományos Csapatverseny

2. hely: Horváth - Tomka Zita, Kardos Lili, Cserháti Zolna (Turbolya)
3. hely: Hargitai Mór, Kocziszky Mihály, Háger - Veress Előd, Mónus Vince (Turbolya)
6. hely: Alföldi Lujza, Sziebert Laura, Perczel Antal, Patakfalvi Áron (Füge)
6. hely: Korányi Flóra, Bokor Zita, Lázár Eszter (Moha)
3. hely: Pribenszky Gergely, Posovszky Áron, Miklós Dániel, Szabó Gábor Hunor (Sas)
1. hely: Borsi Laura, Krátky Barnabás, Patziger Lilla, Veszelka Gergő (Kócsag)
4. hely: Bajza Dániel, Dankó Péter, Patakfalvi Bence, Rozsondai András (Szitakötő)
3. hely: Gerely Mihály, Villányi Bálint, Hesz László, Nagy Tivadar (Páfrány)


>>BUDAPESTI VERSENYEK<<

>>ORSZÁGOS VERSENYEK<<

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

20. hely: Forián-Szabó Ábel, Káldor Loránt, Karáth Ábel, Vető Samu (Moha, 4.a)
19. hely: Kovács Zille, Palicz Emma, Rozsondai Mara, Somlai Johanna (Vackor)

Bolyai Természettudományos Csapatverseny
7. hely: Borsi Laura, Krátky Barnabás, Patziger Lilla, Veszelka Gergő (Kócsag)


>>NEMZETKÖZI VERSENYEK<<

 
 
Kapcsolat | Impresszum © 2008, Minden jog fenntartva - Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola, Computer Emporium Kft.