Aktuális   Egyesület, Alapítvány, 1%
Iskolánkról   Diákoknak
Az iskola tagjai   Kapcsolat
Oktatás   E-napló      • Adat és - gyermekvédelem
 
Aktuális
Hírek
• Eseménynaptár
2021/2022. tanév
2019/2020. tanév google naptár
Eredmények
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
2018-2019
2019-2020
2020-2021
2021-2022
Erasmus+
• Galéria
Petákvásár
A magyar népmese napja
Muzsikás együttes koncertje
Felsős farsang
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Állatkerti látogatás
Állatok világnapja 2018
Kócsag rajzóra
Sportnap 2018.
Fenntarthatóság nap 2018
A Föld napja 2019
Fogászati vetélkedő
Polgármesteri "kézfogó"
ÖKU Stúdió
Ökuláré
Étkezés
Az ÖKU-ban történt
 
1. Tanulmányi versenyek

>>KERÜLETI VERSENYEK<<

Hevesy György Kémiaverseny
1. helyezés: John Balázs 7. b (Hód)
3. helyezés: Garamszegi Nóra 7.a (Vackor)
4. helyezés: Sztojanovits Gitta 7. c (Zsálya)
5. helyezés: Pádár Bálint 7. c (Zsálya)
7. helyezés: Prőhle Mihály 7. b (Hód)
13. helyezés: Fayarchuk Hanna 7. c (Zsálya)

>>MEGYEI / REGIONÁLIS VERSENYEK<<

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

4. helyezés: "Gyors ceruza": Rónaszéki Hanga, Börzsei Anna, Sárdy Flóra, Gunda Júlia (3. b / Sas)
4. helyezés: "Varázs ceruzák": Sigrai Júlia, Kovács Lenke, Őri-Kovács Júlia, Csanak Boglárka (4.b / Alma)
1. helyezés: "Nyelvtanoncok ": Koziziczky Réka, Pál Iza, Duzmath Noémi, Ujvári Levente (5.a / Cirbolya)
1. helyezés: "Lányok": Rozsondai Mara, Somlai Johanna, Kovács Zille, Palicz Emma (7.a / Vackor)

Bolyai Matematika Csapatverseny

1. helyezés: "Prímszámok": Kovács Zille, Palicz Emma, Rozsondai Mara, Somlai Johanna (7. a / Vackor)
1. helyezés: "vegyes csapat": Ürge Benedek, Szén Boldizsár, Holdampf Álmos, Karáth Kornél (6.b / 6.c - Páfrány, Menta)
2. helyezés: "Rákok ": Dombrádi Ádám, Garamszegi Nóra, Hajós Kristóf, Szabó Luca (7.a / Vackor)
2. helyezés: "3*3": Ludvig Csenge, Ludvig Csilla, Uzonyi Klaudia (8.b / Málna)
6. helyezés: "Mi a reggeli?": Arató Veronika, Garamszegi Zita, Simon Dániel, Szabó Lilla (8.a / Gólya)

Bolyai Természettudományos Csapatverseny

2. helyezés: "Vegyes csapat" csapat: Horváth-Tomka Donát, Szén Boldizsár, Ürge Benedek, Holdampf Ákos (6.c / Menta)
3. helyezés: "Massza": Garamszegi Zita, Szelicsán Emília, Szabó Lilla, Arató Veronika (8.a / Gólya)
4. helyezés: "4*2 fül ": Karáth Ábel, Orbán Balázs, Balogh Domonkos, Vető Sámuel (3.a / Moha)

Országos Bod Péter Könyvtárhasználati Tehetségkutató Verseny

1. helyezés: Pádár Bálint (7.c / Zsálya)


>>BUDAPESTI VERSENYEK<<

>>ORSZÁGOS VERSENYEK<<

Bolyai Matematika Csapatverseny

15. helyezés: "Prímszámok": Kovács Zille, Palicz Emma, Rozsondai Mara, Somlai Johanna (7. a / Vackor)
8. helyezés: "vegyes csapat": Ürge Benedek, Szén Boldizsár, Holdampf Álmos, Karáth Kornél (6.b / 6.c - Páfrány, Menta)

>>NEMZETKÖZI VERSENYEK<<

 
 
Kapcsolat | Impresszum © 2008, Minden jog fenntartva - Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola, Computer Emporium Kft.