Aktuális   Egyesület, Alapítvány, 1%
Iskolánkról   Diákoknak
Az iskola tagjai   Kapcsolat
Oktatás   Önkéntes Támogatói Kör      • E-napló
 
Oktatás
Egy tanítási nap
Ebédeltetési rend
Diák órarend
• Összesített órarend
2018/2019. tanév II. félév
Fogadóórák
Differenciált fejlesztés, egyéni foglalkozás
Szakkörök
Könyvtár
Ökoiskola
Továbbtanulás
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2014
2015
2016
2017
• Iskola-egészségügy
Iskola-egészségügy feladatai
Rendelési idő
Iskolapszichológia
Műveleti sebesség gyakorlólap
Helyi tanterv vázlatok
Pedagógia program vázlatok
Szmsz tervezet
 
Differenciált fejlesztés, egyéni foglalkozás 2018/2019.

TANULÓSZOBA
6-8. évfolyam, minden nap: 14:00-16:00
terem: kiírás szerint


Bárdosy Gyöngyvér
egyéni foglalkozás: Szitakötő (3.c), kedd 8.óra, csütörtök 8. óra

Batár Attila
egyéni foglalkozás: Füge (1.a), hétfő 5.óra

Elek Klára
egyéni foglalkozás: Turbolya (1.b), kedd 5.-6. óra

Gyimesi Beáta
egyéni foglalkozás: német, hétfő 7. óra

Hegyi Erika
egyéni foglalkozás: Füge (1.a), hétfő 6. óra és csütörtök 7.óra

Jáky Adrienn
differenciált fejlesztés: matematika, hétfő 7. óra (5. osztály)

Kassné Páni Judit
egyéni foglalkozás: magyar, kedd 0.óra Rozmaring (8.a), szerda 0.óra Cédrus (8.b), hétfő 7. óra Zsálya (6.c)

Dr. Kocsisné Ádám Zsuzsanna
differenciált fejlesztés: Barka (4.b) hétfő 13:50-14:30, péntek 13:10-13:50

Körmendy Józsefné
differenciált fejlesztés: Cirbolya (4.a)

Labanczné Molnár Eszter
egyéni foglalkozás: Kócsag (3.a)

Lakos Attila
egyéni fejlesztés:

László Gabriella
egyéni fejlesztés:

Marosvári István
egyéni fejlesztés: szerda 7.óra

Nagyné Joó Andrea
differenciált fejlesztés:

Nikházy Anita
egyéni fejlesztés: Moha (2.a) hétfő 7. óra, péntek 5. óra

Nyilasi Géza
egyéni fejlesztés: Barkácsolás: kedd 7-8. óra

Pádárné Póth Erika
egyéni foglalkozás: Moha (2.a), matematika, hétfő 6. óra

Pós Gáborné
differenciált fejlesztés: Cirbolya (4.a), csütörtök 7. óra
egyéni fejlesztés: Cirbolya (4.a), csütörtök 8. óra

Szabadi Judit
egyéni foglalkozás: Szitakötő (3.c), hétfő 6. óra, péntek 6. óra

Szászné Bruckner Marianna
egyéni foglalkozás: Turbolya (1.b), hétfő 8-9 .óra

Dr. Zábó Andrásné
egyéni foglalkozás: Alma (3.b), hétfő 6.óra, csütörtök 7. óra




 
 
Kapcsolat | Impresszum © 2008, Minden jog fenntartva - Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola, Computer Emporium Kft.