Aktuális   Egyesület, Alapítvány, 1%
Iskolánkról   Diákoknak
Az iskola tagjai   Kapcsolat
Oktatás   Önkéntes Támogatói Kör      • E-napló
 
Oktatás
Egy tanítási nap
Ebédeltetési rend
Diák órarend
• Összesített órarend
2018/2019. tanév I. félév
Fogadóórák
Differenciált fejlesztés, egyéni foglalkozás
Szakkörök
Könyvtár
Ökoiskola
Továbbtanulás
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2014
2015
2016
2017
• Iskola-egészségügy
Iskola-egészségügy feladatai
Rendelési idő
Iskolapszichológia
Műveleti sebesség gyakorlólap
Helyi tanterv vázlatok
Pedagógia program vázlatok
Szmsz tervezet
 
Differenciált fejlesztés, egyéni foglalkozás 2018/2019.

TANULÓSZOBA
6-8. évfolyam, minden nap: 14:00-16:00
terem: kiírás szerint


Bárdosy Gyöngyvér
egyéni foglalkozás: Szitakötő (3.c), hétfő 6. óra, kedd 7.óra

Batár Attila
egyéni foglalkozás: Füge (1.a), hétfő 5.óra

Elek Klára
egyéni foglalkozás: Turbolya (1.b), szerda 5. óra, csütörtök 6. óra

Hegyi Erika
egyéni foglalkozás: Füge (1.a), hétfő és csütörtök 6.óra

Kassné Páni Judit
egyéni foglalkozás: magyar, kedd 0.óra Rozmaring (8.a), péntek 0.óra Cédrus (8.b)

Dr. Kocsisné Ádám Zsuzsanna
differenciált fejlesztés: Barka (4.b) csütörtök 7. óra, péntek 6.óra

Körmendy Józsefné
differenciált fejlesztés: Cirbolya (4.a) hétfő 7. óra, kedd 6.óra

Labanczné Molnár Eszter
egyéni foglalkozás: Kócsag (3.a)

Lakos Attila
egyéni fejlesztés, magyar felvételi előkészítő: kedd 0. óra

László Gabriella
egyéni fejlesztés: péntek 7-8. óra megbeszélés alapján

Marosvári István
egyéni fejlesztés: szerda 7.óra

Nagyné Joó Andrea
differenciált fejlesztés: matematika: szerda 0.óra, Vackor (6.a); fizika: Málna (7.b), Cédrus (8.b)

Nikházy Anita
egyéni fejlesztés: Moha (2.a) hétfő 6. óra, péntek 5. óra

Nyilasi Géza
egyéni fejlesztés: Barkácsolás: kedd 7-8. óra

Pádárné Póth Erika
egyéni foglalkozás: Moha (2.a), matematika, péntek 8. óra

Pós Gáborné
differenciált fejlesztés: Cirbolya (4.a), szerda 6. óra
egyéni fejlesztés: Cirbolya (4.a), csütörtök 7. óra

Szabadi Judit
egyéni foglalkozás: Szitakötő (3.c), péntek 6-7. óra

Szászné Bruckner Marianna
egyéni foglalkozás: Turbolya (1.b), hétfő 8-9 .óra






 
 
Kapcsolat | Impresszum © 2008, Minden jog fenntartva - Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola, Computer Emporium Kft.