Aktuális   Egyesület, Alapítvány, 1%
Iskolánkról   Diákoknak
Az iskola tagjai   Kapcsolat
Oktatás   Önkéntes Támogatói Kör      • E-napló
 
Oktatás
Egy tanítási nap
Ebédeltetési rend
Diák órarend
• Összesített órarend
2018/2019. tanév II. félév
Fogadóórák
Differenciált fejlesztés, egyéni foglalkozás
Szakkörök
Könyvtár
Ökoiskola
Továbbtanulás
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2014
2015
2016
2017
• Iskola-egészségügy
Iskola-egészségügy feladatai
Rendelési idő
Iskolapszichológia
Műveleti sebesség gyakorlólap
 
Fogadóórák

KÉRJÜK, hogy TELEFONON SZÓLJANAK a FOGADÓÓRA ELŐTT!
Más időpont is kérhető előzetes egyeztetéssel.

Ailer Balázs
testnevelés-földrajz, csütörtök 4.óra

Andorkó Réka
angol, csütörtök 5. óra

Bárdosy Gyöngyvér
matematika, angol hétfő 5.óra

Batár Attila
tanító,

Bella Erzsébet


Csere István
igazgató, előzetes egyeztetéssel

Elek Klára
tanító, szerda 3. óra

Erdélyi Kata
bibliaismeret, előzetes egyeztetéssel (mama628@gmail.com)

Fazekas Andrea
bibliaismeret, kedd 3. óra

Fodorné Bajor Borbála
bibliaismeret,

Geiszterné Mészáros Ágnes
bibliaismeret, hétfő 4. óra

Gerőcsné Czeglédy Irén
biológia, kémia,

Gyimesi Beáta
német, testnevelés, hétfő 5.óra

Hegyi Erika
tanító, hétfő 3.óra

Jáky Adrienn
matematika, fizika, informatika, szerda 4. óra

Járó Ildikó
angol,

Kassné Páni Judit
magyar, hétfő 1.óra

Katona Mária
természetismeret, péntek 4. óra

Kelenföldiné Czukor Judit
testnevelés,

Kocsisné Ádám Zsuzsanna
tanító, kedd 3.óra

Konczné Horváth Rita
ének, bibliaismeret, hétfő 11:05-11:50

Kovács-Gombos Dávid
rajz,

Kovácsné Borbély Viktória
matematika, angol, hétfő 6.óra

Körmendy Józsefné
tanító, csütörtök, 6. óra (előzetes egyeztetés alapján)

Kreschka Jánosné
magyar, szerda 5.óra

Labanczné Molnár Eszter
fejlesztőpedagógus, matematika,

Lakos Attila
magyar-történelem, csütörtök 2. óra

Laposa Tiborné
fejlesztőpedagógus, (előzetes bejelentkezés szerint: lapjudit@freemail.hu)

Lasetzky Krisztina
testnevelés, kedd 1. óra

László Gabriella
német, hon- és népismeret péntek 2.óra

Marosvári István
történelem, német, szerda 1.óra (előzetes egyeztetéssel)

Müller Mónika
fejlesztő pedagógus,

Nagy Zsigmond
tanító,

Nagyné Joó Andrea
matematika-fizika, hétfő 1.óra

Nikházy Anita
tanító, angol, hétfő 3.óra

Nyilasi Géza
technika, igh., előzetes egyeztetéssel

Nyomárkayné Cs. Beáta
német, történelem, kedd 3.óra

Pádárné Póth Erika
tanító, szerda 5.óra

Pósné Kukorelly Eszter
tanító, kedd 3. óra

Szabadi Judit
tanító, hétfő 5.óra

Szabó Ágnes
technika, szerda 3. óra

Szabó Fruzsina
tanító, hétfő 5. óra

Szászné B. Mariann
tanító, kedd 2.óra

Székely András
történelem, bibliaismeret., igh., előzetes egyeztetéssel

Tóthné Bejuska Enikő
magyar, szerda 2. óra

Torday Katalin
tanító,

Dr. Zábó Andrásné
tanító, előzetes egyeztetés alapján

Zámbó Nóra
tanító, hétfő 5. óra

 
 
Kapcsolat | Impresszum © 2008, Minden jog fenntartva - Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola, Computer Emporium Kft.