Aktuális   Egyesület, Alapítvány, 1%
Iskolánkról   Diákoknak
Az iskola tagjai   Kapcsolat
Oktatás   Önkéntes Támogatói Kör      • E-napló
 
Az iskola tagjai
Vezetés
Titkárság
Tantestület
Munkatársaink
• Osztályaink
Rozmaring
Cédrus
Gólya
Málna
Zsálya
Hód
Vackor
Menta
Páfrány
Hárs
Barka
Cirbolya
Szitakötő
Alma
Kócsag
Sas
Moha
Füge
Turbolya
• Szülői közösségek
SZK
Iskolaszék
 
A tantestület tagjai

Ailer Balázs
osztályfőnök: Hárs (5.a)
testnevelés: Hárs (5.a), Vackor (6.a fiúk), Hód (6.b fiúk), Gólya (7.a fiúk), Málna (7. b Fiúk),
földrajz: Gólya (7.a), Málna (7.b), Rozmaring (8.a), Cédrus (8.b)
főiskola, tanár

Andorkó Réka
angol: Hárs (5.a), Páfrány (5.b), Hód (6.b), Gólya (7.a), 8- fontolva haladó csoport
egyetem, tanár

Bárdosy Gyöngyvér
matematika: Szitakötő (3.c)
angol: Menta (5.c)
délutáni foglalkozás: Szitakötő (3.c)
főiskola, tanító

Batár Attila
délutáni foglalkozás: Füge (1.a)
magyar: Füge (1.a)
főiskola, tanító

Bella Erzsébet
informatika:
rajz:
főiskola, tanító, tanár

Csere István
igazgató
technika: Málna (7.b)
egyetem, tanár

Elek Klára
matek: Turbolya (1.b)
technika: Turbolya (1.b)
rajz: Turbolya (1.b)
testnevelés: Turbolya (1.b)
délutáni foglalkozás: Turbolya (1.b)
főiskola, tanító

Erdélyi Kata
bibliaismeret:
egyetem, tanár

Fazekas Andrea
bibliaismeret: Páfrány (5.b), Menta (5.c), Vackor (6.a), Málna (7.b), Cédrus (8.b)
délutáni foglalkozás: Hárs (5.a), Menta (5.c)
főiskola, tanár

Fodorné Bajor Borbála
bibliaismeret: Turbolya (1.b), Moha (2.a), Barka (4.b)
főiskola, tanító

Forrai Enikő
környezet: Alma (3.b)
technika: Alma (3.b)
délutáni foglalkozás: Alma (3.b)
főiskola, tanító

Geiszterné Mészáros Ágnes
bibliaismeret: Füge (1.a), Kócsag (3.a), Alma (3.b), Szitakötő (3.c), Cirbolya (4.a), Hód (6.a), Zsálya (6.c)
főiskola, tanár

Gerőcsné Czeglédy Irén
természetismeret: Vackor (6.a), Hód (6.b), Zsálya (6.c)
kémia: Gólya (7.a), Málna (7.b), Rozmaring (8.a), Cédrus (8.b)
biológia: Gólya (7.a), Málna (7.b), Rozmaring (8.a), Cédrus (8.b)
főiskola, tanár

Gyimesi Beáta
német: Barka (4.b), Vackor (6.a), Rozmaring (8.a), Cédrus (8.b)
testnevelés: Turbolya (1.b)
egyetem, tanár

Hegyi Erika
tanító: Füge (1.a)
környezetismeret: Füge (1.a)
matematika: Füge (1.a)
testnevelés: Füge (1.a)
technika: Füge (1.a)
délutáni foglalkozás: Füge (1.a)
főiskola, tanító

Jáky Adrienn
matematika: Rozmaring (8.a), Páfrány (5.b), Menta (5.c)
fizika: Rozmaring (8.a), Gólya (7.a)
informatika: Rozmaring (8.a)
reál munkaközösség-vezető
egyetem, tanár

Járó Ildikó
osztályfőnök: Málna (7.b)
nyelvi munkaközösség-vezető
főiskola, tanár

Kassné Páni Judit
magyar: Rozmaring (8.a), Cédrus (8.b), Zsálya (6.c)
rajz: Füge (1.a), Szitakötő (3.c)
főiskola, tanár

Katona Mária
technika: Hárs (5.a), Páfrány (5.b), Menta (5.c), Vackor (6.a), Hód (6.b), Zsálya (6.c), Gólya (7.a), Cédrus (8.b)
természetismeret: Hárs (5.a), Páfrány (5.b), Menta (5.c)
főiskola, tanár

Kelenföldiné Czukor Judit
osztályfőnök: Menta (5.c)
testnevelés: Szitakötő (3.c), Menta (5.c), Gólya (7.a), Málna (7.b), Rozmaring (8.a)
egyetem, tanár

dr. Kocsisné Ádám Zsuzsanna
tanító: Barka (4.b)
magyar: Barka (4.b)
matek: Barka (4.b)
környezet: Barka (4.b)
rajz: Barka (4.b)
testnevelés: Barka (4.b)
főiskola, tanító

Konczné Horváth Rita
ének: Füge (1.a), Turbolya (1.b), Moha (2.a), Kócsag (3.a), Alma (3.b) Barka (4.b), Hárs (5.a), Páfrány (5.b), Menta (5.c), Vackor (6.a), Hód (6.b), Zsálya (6.c), Gólya (7.a), Málna (7.b)
bibliaismeret: Hárs (5.a)
főiskola, tanár

Kovács-Gombos Dávid
rajz:
egyetem, tanár

Kovácsné Borbély Viktória
angol: Cirbolya (4.a)
matematika: Hárs (5.a), Hód (6.b), Zsálya (6.c), Cédrus (8.b)
főiskola, tanár

Körmendy Józsefné
tanító: Cirbolya (4.a)
matematika: Cirbolya (4.a)
környezetismeret: Cirbolya (4.a), Sas (2.b)
testnevelés: Cirbolya (4.a)
technika: Cirbolya (4.a)
délutáni foglalkozás: Cirbolya (4.a)
főiskola, tanító

dr. Kreschka János Frigyesné
osztályfőnök: Páfrány (5.b)
magyar: Páfrány (5.b), Vackor (6.a), Málna (7.b)
délutáni foglalkozás: 5. osztály
főiskola, tanító, tanár

Labanczné Molnár Eszter
délutáni foglalkozás: Kócsag (3.a)
matematika: Kócsag (3.a)
rajz: Kócsag (3.a)
fejlesztés: Kócsag (3.a)
főiskola, tanító

Lakos Attila
osztályfőnök: Gólya (7.a)
magyar: Menta (5.c), Gólya (7.a)
történelem: Hárs (5.a), Vackor (6.a), Gólya (7.a), Cédrus (8.b)
főiskola, tanár

Laposa Tiborné
fejlesztő pedagógus
fejlesztő foglalkozás 1 - 8. osztály
egyetem, gyógypedagógus

Lasetzky Krisztina
osztályfőnök: Cédrus (8.b)
testnevelés: Páfrány (5.b), Vackor (6.a lányok), Hód (6.b lányok), Zsálya (6.c), Cédrus (8.b)
DÖK segítő pedagógus
egyetem, tanár

László Gabriella
német: Hárs (5.a), Páfrány (5.b), Menta (5.c)
honismeret: Páfrány (5.b), Menta (5.c)
egyetem, tanár

Marosvári István
osztályfőnök: Hód (6.b)
történelem: Menta (5.c), Hód (6.b)
német: Hód (6.b), Gólya (7.a), Rozmaring (8.a), Cédrus (8.b)
osztályfőnöki munkaközösség-vezető
egyetem, tanár

Müller Mónika
fejlesztő pedagógus - matematika 1 - 8. osztály
főiskola, fejlesztőpedagógus

Nagy Zsigmond
tanító: Kócsag (3.a)
magyar: Kócsag (3.a)
környezet: Kócsag (3.a)
testnevelés: Kócsag (3.a)
technika: Kócsag (3.a)
bibliaismeret: Gólya (7.a)
délutáni foglalkozás: Kócsag (3.a)
főiskola, tanító

Nagyné Joó Andrea
osztályfőnök: Vackor (6.a)
matematika: Vackor (6.a), Gólya (7.a), Málna (7.b)
fizika: Málna (7.b), Cédrus (8.b)
egyetem, tanár

Nikházy Anita
tanító: Moha (2.a)
délutáni foglalkozás: Moha (2.a)
magyar: Moha (2.a)
rajz: Moha (2.a)
angol: Zsálya (6.c)
főiskola, tanító

Nyilasi Géza
igazgatóhelyettes
technika: Rozmaring (8.a)
főiskola, tanár

Nyomárkayné Csillag Beáta
osztályfőnök: Zsálya (6.c)
német: Zsálya (6.c)
történelem: Zsálya (6.c)
egyetem, tanár

Pádárné Póth Erika
délutáni foglalkozás: Moha (2.a)
matematika: Moha (2.a)
környezetismeret: Moha (2.a)
főiskola, tanító

Pós Gáborné Kukorelly Eszter
délutáni foglalkozás: Cirbolya (4.a)
magyar: Cirbolya (4.a)
ének: Cirbolya (4.a)
rajz: Cirbolya (4.a)
főiskola, tanító, tanár

Szabadi Judit
tanító: Szitakötő (3.c)
délutáni foglalkozás: Szitakötő (3.c)
környezetismeret: Szitakötő (3.c)
magyar: Szitakötő (3.c)
ének: Szitakötő (3.c)
technika: Szitakötő (3.c)
főiskola, tanító

Szabó Fruzsina
délutáni foglalkozás: Sas (2.b)
testnevelés: Sas (2.b)
technika: Sas (2.b)
főiskola, tanító

Szászné Bruckner Marianna
tanító: Turbolya (1.b)
magyar: Turbolya (1.b)
délutáni foglalkozás: Turbolya (1.b)
főiskola, tanító

Székely András
igazgatóhelyettes
osztályfőnök: Rozmaring (8.a)
történelem: Rozmaring (8.a)
bibliaismeret: Rozmaring (8.a)
egyetem, tanár

Tódor Melinda
könyvtáros
egyetem, tanár

Torday Katalin
délutáni foglalkozás: Barka (4.b)
technika: Moha (2.a)
testnevelés: Moha (2.a)
főiskola, tanító

Tóthné Bejuska Enikő
magyar nyelv és irodalom:
egyetem, tanár

dr. Zábó Andrásné
tanító: Alma (3.b)
magyar: Alma (3.b)
matematika: Alma (3.b)
testnevelés: Alma (3.b)
rajz: Alma (3.b)
alsó tagozatos humán munkaközösség-vezető
főiskola, tanító

Zámbó Nóra
tanító: Sas (2.b)
matek: Sas (2.b)
magyar: Sas (2.b)
ének:Sas (2.b)
délutáni foglalkozás: Sas (2.b)
alsó tagozatos reál munkaközösség-vezető
főiskola, tanító

 
 
Kapcsolat | Impresszum © 2008, Minden jog fenntartva - Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola, Computer Emporium Kft.