Aktuális   Egyesület, Alapítvány, 1%
Iskolánkról   Diákoknak
Az iskola tagjai   Kapcsolat
Oktatás   Önkéntes Támogatói Kör      • E-napló
 
Aktuális
Hírek
• Eseménynaptár
2017/2018. tanév
Eredmények
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
Erasmus+
Galéria
Balatonfenyvesi tábor
Petákvásár
Állatok világnapja
A magyar népmese napja
Reformáció 500. - Megemlékezés
IskolaGomba program
Muzsikás együttes koncertje
ÖKU Stúdió
Ökuláré
Étkezés
 
Akikre büszkék vagyunk - Versenyeredmények 2011-2012

>>ISKOLAI VERSENYEK<<

[Legsportosabb osztály]
1. helyezés: Mandula osztály (5.a)
2. helyezés: Pacsirta osztály (8.b)
3. helyezés: Teknős osztály (8.a)


>>KERÜLETI VERSENYEK<<

[Atlétika Többpróba Bajnokság]
1. korcsoport, leány csapat: 4. helyezés
A csapat tagjai: Kósa Blanka, Nagy Zsófia, Klucsik Réka, Takács Zsófia, Pinczi Tamara, Uzonyi Olívia
1. korcsoport, leány egyéni: 1. helyezés - Takács Zsófia
1. korcsoport, fiú csapat: 5. helyezés
A csapat tagjai: Arányi Barna, Krúdy Sebestyén, Körmendi Máté, Boldvai Koppány, Székely Botond

2. korcsoport, leány csapat: 1. helyezés
A csapat tagjai: Fekete Zsófia, Szöllős Tekla, Balás Kata, Papp Kata, Fogarasi Kinga, Váczi Bogi
2. korcsoport, leány egyéni: 1. helyezés - Szöllős Tekla
2. korcsoport, fiú csapat: 2. helyezés
A csapat tagjai: Kasza Máté, Dankó Márton, Keszei Balázs, Gál Botond, Vigvári Vendel, Peti Márk

3. korcsoport, leány csapat: 1. helyezés
A csapat tagjai: Rozsondai Anka, Tokarczyk Zorka, Szabó Zsófi, Keszei Anita, Ludwig Stefi, Bátai Luca, Klucsik Franci
3. korcsoport, leány egyéni: 1. helyezés - Rozsondai Anka
3. korcsoport, fiú csapat: 4. helyezés
A csapat tagjai: Jánosa Bence, Plajner Ákos, Némethi Balázs, Tutsek Benedek, Surján Botond, Cseh Domonkos

4. korcsoport, leány csapat: 2. helyezés
A csapat tagjai: Baráth Nóra, Szőnyi Panni, Szőnyi Lili, Molnár Dorka, Szűcs Fanni, John Annamária
4. korcsoport, leány egyéni: 1. helyezés - Baráth Nóra; 3. helyezés - Szőnyi Panni
4. korcsoport, fiú csapat: 1. helyezés
A csapat tagjai: Kelenföldi Áron, Kovácsházi Csanád, Kazsuk Péter, Szentváry-Lukács Keve, Jordán Barnabás, Dankó Mátyás
4. korcsoport, fiú egyéni: 1. helyezés - Kelenföldi Áron; 2. helyezés - Kovácsházi Csanád; 3. helyezés - Kazsuk Péter


[Floorball Diákolimpia]
3. korcsoport, lányok: 3. helyezés
A csapat tagjai: Ludwig Stefi, Keszei Anita, Schmal Dorka, Szabó Zsófi, Tomcsányi Kinga, Papp Detti, Forrai Kata
3. korcsoport, fiúk: 3. helyezés
A csapat tagjai: Sallai Manó, Huber Ágoston, Erőss Loránd, Katona Mátyás, Surján Botond, Nyomárkay János, Tutsek Benedek, Lőrincz Ágoston


[Kosárlabda Diákolimpia]
3. korcsoport, fiúk: 1. helyezés
A csapat tagjai: Jánosa Bence, Bús Ármin, Büki Gellért, Némethi Balázs, Fodor Tamás, Bouqet Gergő, Huber Ágoston, Kelenföldi Domonkos, Tutsek Benedek, Józsa K. Attila


[Kerületi Német Országismereti Verseny]
1. helyezés: Rozsnyai Marcell, Varga Márton, Zábó András 8.a (Teknős)


[II.kerületi Sakk Diákolimpia]
1. helyezés: Felső tagozatos fiúk csapata
A csapat tagjai: Pinczi Barnabás, Plajner Ákos, Jánosa Bence, Pinczi Domonkos
A budapesti döntőbe jutottak.
2. helyezés: Alsó tagozatos lányok csapata
A csapat tagjai: Kóta Bianka, Horváth Hanna, Boma Charles
Egyéni 3. helyezés: Plajner Ákos


[Kaán Károly Természetismereti Verseny]
2. helyezés: Tomcsányi Kinga 6.b (Naspolya)
3. helyezés: Takács Márton 6.a (Sólyom)
A budapesti fordulóra mindketten továbbjutottak!


[Mezei Futóverseny]
Ökumenikus Általános Iskola: 2. helyezés
I. korcsoport - fiúk csapata: 3. helyezés
A csapat tagjai:
Pacher Balázs
Marosvári Gellért
Arányi Barna
Körmendy Máté
Dankó János

I. korcsoport - lányok csapata: 1. helyezés
A csapat tagjai:
Takács Zsófia
Váczi Dorka
De Pillecyn Lydia
Uzonyi Olivia
Klucsik Réka
Kósa Blanka

II. korcsoport - fiúk csapata: 3. helyezés
A csapat tagjai:
Dankó Márton
Keszei Balázs
Katona Bálint
Huber Márton
Kasza Máté
Skublics Gábor

IV. korcsoport - lányok csapata: 2. helyezés
A csapat tagjai:
Szőnyi Lili
Tokárczyk Zorka
Rozsondai Anka
Molnár Dorka
Újfalussy Emese
John Annamária

I. korcsoport - fiú egyéni: Pacher Balázs - 1. helyezés


[Baár-Madas Kupa - Leány Kosárlabda]
3. helyezés: Molnár Dorka, John Annamária, Marosvári Ágnes, Rozsondai Anka, Szőnyi Lili, Tokárczyk Zorka, Krix Barbara, Lada Alexandra, Újfalussy Emese, György Izabella, Botos Réka, Sumicky Flóra


[Röplabda Diákolimpia]
IV. korcsoport - lányok csapata: 1. helyezés
A csapat tagjai:
Molnár Dorka
John Annamária
Baráth Nóra
Marosvári Ágnes
Rozsondai Anka
Szőnyi Lili
Szőnyi Panni
Tokárczyk Zorka
Szűcs Fanni


[Kosárlabda Diákolimpia]
IV. korcsoport - lányok csapata: 3. helyezés
A csapat tagjai:
Molnár Dorka
John Annamária
Baráth Nóra
Újfalussy Emese
Marosvári Ágnes
Krix Barbara
Skublics Márta
Szőnyi Lili
Szőnyi Panni
Tokárczyk Zorka
Rozsondai Anka


["Stille Nacht" kerületi németverseny]

Alsó tagozat, kisjelenet kategória
1. helyezés: Borostyán osztály (4.c)

Felső tagozat, kisjelenet kategória
5. helyezés: Puli osztály (5.b)
6. helyezés: Pitypang osztály (7.a)


[Kerületi Német Szavalóverseny]

5 -6. évfolyam
1. helyezés: Skublics Zsófia (5.a, Mandula)
3. helyezés: Prőhle Janka (5.b, Puli)


[Kerületi Polgárvédelmi Ifjúsági Verseny]

I. helyezés
A csapat tagjai:
Gyuricska Írisz 8.b (Pacsirta)
Zábó András 8.a (Teknős)
Kis Nagy Krisztián 8.a (Teknős)
Huszár Bence 8.a (Teknős)
Németh Sebestyén 8.a (Teknős)


[Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny - Kerületi forduló]

7-8. évfolyam
I. helyezés: Gyuricska Írisz 8.b (Pacsirta)
II. helyezés: Molnár Kata 7.b (Komondor)
III. helyezés: Kovács Veronika 7.b (Komondor)



>>MEGYEI / REGIONÁLIS VERSENYEK<<

[Fővárosi Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny]
3. helyezés
A csapat tagjai:
Gyuricska Írisz 8. b (Pacsirta)
Zábó András 8.a (Teknős)
Kiss Nagy Krisztián 8.a (Teknős)
Németh Sebestyén 8.a (Teknős)
Huszár Bence 8.a (Teknős)


[Budapesti Röplabda Bajnokság (Röpsuli)]
3. korcsoport, lányok: 2. helyezés
A csapat tagjai: Rozsondai Anka, Tokárczyk Zorka, Molnár Kata, Schmal Dorka, Papp Detti
4. korcsoport, lányok: 4. helyezés
A csapat tagjai: Molnár Dorka, Szűcs Fanni, Marosvári Ági, Gyuricska Írisz, John Annamária, Újfalussy Emese, Krix Barbara


[Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny - Fővárosi forduló]

III. helyezés: Gyuricska Írisz 8.b (Pacsirta)


[A Da Vinci Learning Tudományos TV-csatorna és a Kutatók Éjszakája
Mit tudsz a felfedezőkről? Avagy tudósok és találmányok! - Tudományos vetélkedő]


I. helyezés: "Zöldfülüek" csapata
A csapat tagjai:
Erőss Loránd 6. b (Naspolya)
Peti Barnabás 6. b (Naspolya)
Takács Márton 6. a (Sólyom)


IV. helyezés: Atlantisz csapat
A csapat tagjai:
Horváth Júlia 5. a (Mandula)
Horváth Adél 5. b (Puli)
Váraljai Zsombor 5. b (Puli)



>>ORSZÁGOS VERSENYEK<<

[Hevesy György Országos Kémiaverseny]
Kerületi forduló - 8. évfolyam
1. helyezés: Bódy István 8.b (Pacsirta) - összesített 2.
3. helyezés: Galambos Kristóf 8.a (Teknős) - összesített 4.


[Országos Teniszbajnokság]
12 éves korcsoport - lányok

Egyéni 9. helyezés: Szöllős Tekla 4.c (Borostyán)
Páros 5. helyezés: Szöllős Tekla 4.c (Borostyán)


[Teniszverseny eredmények]
Szöllős Tekla 4.b (Borostyán)
1. helyezés: Europe TC kupa (kétszer - egyéni)
1. helyezés: Fortuna Kupa (egyéni)
2. helyezés: Hungaro Casing kupa (egyéni)
3. helyezés: Fortuna kupa (egyéni)
3. helyezés: Park Kupa (páros)


[Diákolimpia - Országos döntő]
Sportmászás - I. korcsoport

1. helyezés: Radics Attila Zsombor 2.c (Berkenye)

 
 
Kapcsolat | Impresszum © 2008, Minden jog fenntartva - Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola, Computer Emporium Kft.