Aktuális   Egyesület, Alapítvány, 1%
Iskolánkról   Diákoknak
Az iskola tagjai   Kapcsolat
Oktatás   Önkéntes Támogatói Kör      • E-napló
 
Aktuális
Hírek
• Eseménynaptár
2017/2018. tanév
Eredmények
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
Erasmus+
Galéria
Balatonfenyvesi tábor
Petákvásár
Állatok világnapja
A magyar népmese napja
ÖKU Stúdió
Ökuláré
Étkezés
 
Akikre büszkék vagyunk - Versenyeredmények 2010-2011

>>ISKOLAI VERSENYEK<<

[Sakk Bajnokság]

Lányok

1. helyezés: Lukács Lilla (1.b, Ribizli)
2. helyezés: Lőrincz Emma (1.b, Ribizli)
3. helyezés: Boma Charles (1.c, Berkenye)

Fiúk 1. osztály

1. helyezés: Gombkötő Kristóf (1.b, Ribizli)
2. helyezés: Gruber Martin (1.b, Ribizli)
3. helyezés: Arányi Barna (1.b, Ribizli)

Fiúk 2. osztály

1. helyezés: Kocsis Kristóf (2.b, Vizsla)
2. helyezés: Nagy Miklós (2.b, Vizsla)
3. helyezés: Székely Koppány (2.a, Tulipán)

Fiúk 3. osztály

1. helyezés: Botos Keve (3.c, Borostyán)
2. helyezés: Pinczi Domonkos (3.a, Vidra)
3. helyezés: Tahi-Tóth Levente (3.a, Vidra)

Fiúk 5. osztály

1. helyezés: Pinczi Barnabás (5.a, Sólyom)
2. helyezés: Büki Gellért (5.a, Sólyom)
3. helyezés: Lőrincz Ágoston (5.b, Naspolya)



[Versmondó Verseny]

1.o

1. helyezés: Lukács Lilla (1.b, Ribizli)
2. helyezés: Klucsik Réka (1.a, Kőris)
3. helyezés: Kutas Márton (1.a, Kőris) - Muhari Dóri (1.c, Berkenye)

2.o

1. helyezés: Hunyár Kenéz (2.a, Tulipán)
2. helyezés: Nagy Miklós (2.b, Vizsla)
3. helyezés: Lévay Zselyke (2.a, Tulipán)

3.o

1. helyezés: Botos Keve (3.c, Borostyán)
2. helyezés: Kovács Dorka (3.b, Levendula)
3. helyezés: Kálnai Viola (3.b, Levendula)

4.o

1. helyezés: Pröhle Janka (4.b, Puli)
2. helyezés: Bátai Luca (4.a, Mandula)
3. helyezés: Sziebert Anna (4.a, Mandula) - Szilassy Borbála (4.b, Puli)

[Prózamondó Verseny]

1-2.o

1. helyezés: Lengyel Kriszti (2.a, Tulipán)
2. helyezés: Flanek Eszter (2.a, Tulipán)
3. helyezés: Papp Kata (2.b, Vizsla)

3-4.o

1. helyezés: Tutsek Benjámin (4.b, Puli)
2. helyezés: Őry-Kovács Anna (3.b, Levendula)
3. helyezés: Peti Márk (3.c, Borostyán)


[Anyanyelvi hét eredményei]

Helyesírási verseny
1. helyezett: Huber Ágoston 5.b, Szabó Blanka 6.a, Szűcs Fanni 7.b, Békefi Teodóra 8.a
2. helyezett: Pinczi Barnabás 5.a, Dankó Mátyás 6.b, Bódy Anna 7.b, Szabó Boglárka 8.a
3. helyezett: Katona Mátyás 5.b, Szőnyi Lili 6.b, Németh Sebestyén 7.a, Lengyel Ádám 8.a

Szépkiejtési verseny
1. helyezett: Kálnai Hajnalka 6.a, Paczolai Krisztián 8.b
2. helyezett: Dankó Mátyás 6.b, Takács Benedek 6.a, Gyuricska Írisz 7.b
3. helyezett: Bátai Domokos 6.a, Lakos Benedek 7.b

Anyanyelvi vetélkedő
1. helyezett: Kiss Nikolett, Szabó Blanka, Szűcs Fanni, Szombati Zsófi
2. helyezett: Forrai Kata, Román Zsófi, Cseh Hanga, Békefi Teodóra, Fodor Tamás, Szentváry-Lukács Keve, Zábó András, Sallai Mór
3. helyezett: Bíró Dániel, Schumicky Vince, Szalai Gellért, Bódy István


[Népdaléneklés eredményei]

Kiemelt Arany helyezést értek el: Gézengúz Pulik, Széphangú Leányok, Skálázó Gráciák, Simon Bence, Pröhle Janka, Szilassy Bori

Arany helyezést értek el: Vízesés, Vidrák, Süttő Fruzsina, Horváth Júlia, Kautzky Armand, Fogarasi Réka, Őry-Kovács Anna, Lukács Júlia

Ezüst helyezést értek el: Bodzakisasszonyok, Rockos Banda, Kandúrok, Repedt Fazék, Daloló Huszárok és Válaszúti Leányok, Jókedvű Ribizlik, Daloló Tulipánok, Sziebert Anna, Daloló Berkenye

Dicséretben részesült: Skublics Ádám, Czakó Mátyás



>>KERÜLETI VERSENYEK<<

[Kerületi Prózamondó Verseny]

1. helyezés: Flanek Szilvia (8.b, Kökény)


[Aquincum verseny - Történelem]

Gimnáziumi korosztály

1. helyezés: Szomolányi Zsombor, Erőss Botond, Horváth Ágoston (8.b, Kökény)
2. helyezés: Ulrich Veronika, Surján Borbála (8.b, Kökény)


[ Angol Művészeti Fesztivál]

Színjátszás kategória
Ezüst minősítés:Komondor csapat (6.b)
A csapat tagjai:Báló Attila, Bede-Fazekas Luca, Botos Réka, Dankó Mátyás, Faludi Veronika, Farkas Péter, Ghymes Bálint, Mikó Tamás, Őri-Kovács Márton, Szomolányi Levente, Szőnyi Lili, Szőnyi Panni, Tokárczyk Zorka
Felkészítő tanár:Járó Ildikó

Vers- és prózamondó kategória
Ezüst minősítés:Katona Mátyás (5.b, Naspolya)
Felkészítő tanár:Gáspár Leila


[Kerületi Kazinczy-verseny]

1. helyezett: Kálnai Hajnalka (6.a, Pitypang)


[Kerületi Versmondó Verseny]

2. helyezett: Kálnai Hajnalka (6.a, Pitypang)


[Kerületi Szépkiejtési Verseny]

1. helyezett: Kálnai Hajnalka (6.a, Pitypang)


[Kerületi Helyesírási Verseny]

1. helyezett: Békefi Teodóra (8.a, Szeder)


[Kerületi Komplex Művészeti Vetélkedő]

2. helyezett: Zábó András, Németh Sebestyén (7.a, Teknős); Szalai Gellért, Lakos Benedek (7.b, Pacsirta); Dankó Mátyás (6.b, Komondor)


[XXI. Gyermek Művészeti Fesztivál]

Gitár duó
Ezüst minősítés:Faludi Veronika (6.b, Komondor) - Lukács Noémi (6.a, Pitypang)


[Német országismereti verseny]

Kerületi forduló
1. helyezés

A csapat tagjai:
Rozsnyai Marcell 7. a (Teknős)
Varga Márton 7. a (Teknős)
Zábó András 7. a (Teknős)


[Komplex Természettudományos Csapatverseny]

Kerületi forduló
2. helyezés

A csapat tagjai:
Galambos Kristóf 7. a (Teknős)
Bódy Anna 7. b (Pacsirta)
Bódy István 7. b (Pacsirta)


[Kaán Károly Természetismereti Verseny]

Kerületi forduló 5. osztály

1. helyezés: Tomcsányi Kinga (5.b, Naspolya)
2. helyezés: Lukács Júlia (5.b, Naspolya)

Kerületi forduló 6. osztály

3. helyezés: Ugrai András (6.b, Komondor)


[Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny]

Kerületi forduló

1. helyezés: Lengyel Ádám (8.a, Szeder)
3. helyezés: Flanek Szilvia (8.b, Kökény)


[Stille Nacht német szavalóverseny]

Kerületi forduló

Kisjelenet kategória - alsó tagozat

1. helyezés: Puli osztály (4.b)
2. helyezés: Mandula osztály (4.a)

Kisjelenet kategória - felső tagozat

1. helyezés: Pitypang osztály (6.a)

[Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny]

Kerületi forduló

1. helyezés + 3 különdíj: Gyuricska Írisz 7.b (Pacsirta), Huszár Bence, Kiss Nagy Krisztián, Zábó András 7.a (Teknős)


[II. kerületi Labdarúgó Diákolimpia]

Naspolyák XI. hely
Komondorok-Pitypangok VI. hely

1. korcsoportos fiúk: 2. helyezés
A csapat tagjai: Katona Bálint, Kasza Máté, Szentváry Lukács Keve, Nagy Miklós (2.b, Vizsla); Székely Koppány, Tüske Attila, Anthony Patrik, Lengyel Dániel (2.a, Tulipán)


[II. kerületi kaptató]

Jordán Kamilla IV. hely
Márton Rege V. hely
Keszei Anita VII. hely
Dankó Mátyás VI. hely
Tokárczyk Zorka VI. hely


[Mezei futóverseny]

ÖKU /iskolák közötti versenyben/: IV. hely

I. korcsoportos fiúk: II. hely /Katona Bálint, Kasza Máté, Szentváry-Lukács Karsa, Réti Gergely, Körmendi Máté, Arányi Barna/
II. korcsoportos fiúk: III. hely /Jordán Bertalan, Keszei Balázs, Szentváry-Lukács Lél, Réti Dániel, Dankó Márton, Kelenföldi Domonkos/
III. korcsoportos lányok: II. hely /Szőnyi Lili, Molnár Kata, Tokárczyk Zorka, Rozsondai Anka, Keszei Anita, Szabó D. Zsófia/
IV. korcsoportos lányok: III. hely /Jordán Kamilla, Márton Rege, Karlócai Zsófi, Horváth Luca, Büki Hanna, Lakos Zsófia/
Egyéni eredmények: Katona Bálint II. hely
Dankó Márton III. hely


[I. Baár-Madas kupa]

Kosárlabda: II. hely /Karlócai Zsófi, Márton Rege, Molnár Dorka, Marosvári Ági, John Annamária, Jordán Kamilla, Rokonay Petra/


[Sportláz]

I. forduló Labdarúgás

Naspolyák III. hely
Teknősök-Pacsirták I. hely

II. forduló Röplabda

Naspolyák V. hely
Teknősök-Pacsirták I. hely


[Kosárlabda Diákolimpia]

Fiúk csapata 4. helyezés
A csapat tagjai: Dankó Mátyás, Huber Ágoston, Surján Botond, Őry-Kovács Márton, Némethi Balázs, Józsa-Kovács Attila, Katona Mátyás, Márton Botond, Ghymes Bálint, Jánosa Bence, Bec Georges, Jordán Barnabás


[Kosárlabda Diákolimpia]

Lányok csapata 3. helyezés
A csapat tagjai: Karlócai Zsófi, Molnár Dorka, Marosvári Ágnes, Rokonay Petra, John Annamária, Szűcs Fanni, Márton Rege, Jordán Kamilla


[Röplabda Diákolimpia]

Lány, III. - IV. korcsoport
1. helyezett: ÖKU csapata
A csapat tagjai: Márton Rege, Rokonay Petra, Szilassy Veronika, John Annamária, Molnár Dorka, Szűcs Fanni, Barka Viola, Marosvári Ági, Kreschka Júlia


[II. Kerületi Többpróba Bajnokság ]

Lány, I. korcsoport
I.helyezés
A csapat tagjai: Balás Kata, Papp Kata, Vadász Noémi, Ramocsai Vera, Váraljai Bori, Takács Zsófia

Fiú, I. korcsoport, egyéni
III.helyezés: Kasza Máté

Lány, II. korcsoport
I.helyezés
A csapat tagjai: Szöllős Tekla, Bátai Luca, Klucsik Franci, Horváth Júlia, Ludwig Stefi, Fekete Zsófi

Lány, II. korcsoport, egyéni
I.helyezés: Szöllős Tekla
IV. helyezés: Bátai Luca

Lány, III. korcsoport
I.helyezés
A csapat tagjai: Rozsondai Anka, Szőnyi Panni, Tokárczyk Zorka, Váczi Anna, Szabó D. Zsófia, Keszei Anita

Lány, III. korcsoport, egyéni
I.helyezés: Rozsondai Anka
V. helyezés: Tokárczyk Zorka

Fiú, III. korcsoport
II.helyezés
A csapat tagjai: Szentváry-Lukács Keve, Jordán Barnabás, Bec Georges, Dankó Mátyás, Kazsuk Tamás

Fiú, III. korcsoport, egyéni
III.helyezés: Szentváry-Lukács Keve

Lány, IV. korcsoport
I.helyezés
A csapat tagjai: Márton Rege, Karlócai Zsófia, Rokonay Petra, Horváth Luca, Labancz Boróka, Jordán Kamilla

Lány, IV. korcsoport, egyéni
I.helyezés: Márton Rege
II. helyezés: Karlócai Zsófia

Iskolák közötti verseny
I.helyezés: ÖKU


[Bolyai Matematika Verseny]

Területi forduló

1. helyezés (országos fordulóba jutott): Pingvinek csapata - Fekete Zsófia, Kóta Bianka, Tahi-Tóth Levente, Szabó Gábor (Vidra, 3.a)
Országos 21. helyezés

3. helyezés: Anonimus csapat - Bódy Anna, Gyuricska Írisz, Marosvári Ágnes, Szűcs Fanni (Pacsirta, 7.b)

4. helyezés: IQkacok csapata - Galambos Kristóf, Kovácsházi Csanád, Rozsnyai Marcell, Zábó András (Teknős, 7.a)

5. helyezés: Emsnodoancs csapat - Baráth Nóra, John Annamária, Molnár Dorottya (Teknős, 7.a)

6. helyezés: Ipszilon a negyediken csapat - Flanek Szilvia, Gyuricska Milán, Paczolay Krisztián, Surján Borbála (Kökény, 8.b)

7. helyezés: Számörlők 2. csapat - Békefi Teodóra, Lengyel Ádám, Sallai Mór, Szabó Boglárka (Szeder, 8.a)


[Szép Magyar Beszéd verseny]

Kerületi forduló 5-6. évfolyam

1. helyezés: Kálnai Hajnalka (Pitypang, 6.a)


[Kerületi Matematika Verseny]

7. osztály
2. helyezés: Galambos Kristóf (7.a, Teknős)
8. osztály
2. helyezés: Lengyel Ádám (8.a, Szeder)
3. helyezés: Flanek Szilvia (8.b, Kökény)


[Zrínyi Matematika Verseny]

Területi forduló - 3. osztály
15. helyezés: Konstantaras Manolis (3.c, Borostyán)
Területi forduló - 8. osztály
8. helyezés: Lengyel Ádám (8.a, Szeder)
Lengyel Ádám országos 48. helyezett


[Hermann Ottó Biológia Verseny]

Kerületi forduló 7-8. osztály

3. helyezés: Szilassy Veronika (8.a, Szeder)

(A budapesti fordulóra továbbjutott)

[Hevesy György Kémiaverseny]

Kerületi forduló 8. osztály

3. helyezés: Lengyel Ádám (8.a, Szeder)
5. helyezés: Skublics Péter (8.a, Szeder)
6. helyezés: Flanek Szilvia (8.b, Kökény)

(A budapesti fordulóra továbbjutott mind a három tanuló)


>>MEGYEI / REGIONÁLIS VERSENYEK<<

[HTF Cso-Ko kupa - Teniszverseny]

10-12 éves lány korcsoport

2. helyezés: Szöllős Tekla (3.b, Levendula)



[2011. évi Lovastorna Sóskút Kupa]

Utánpótlás 1 kategória

3. helyezés: Anthony Kendra (4.a, Mandula)



[Budapesti Regionális Akrobatikus Rock and Roll Verseny]

Junior kisformáció kategória

3. helyezés: Faludi Veronika, Szőnyi Lili, Szőnyi Panni 6.b (Komondor)


[Műlovas Lovastorna Verseny]

Egyéni "V1" kategória

2. helyezés: Anthony Kendra 4.a (Mandula)


[Műlovas Lovastorna Verseny]

Kezdő csapat kategória

1. helyezés: Anthony Kendra 4.a (Mandula)


["Mesevilág" - meseismereti verseny]

1. helyezés: Máriaremete - Hidegkúti ÖKUMENIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA csapata - Berki Boglárka, Fürjes Anna, Horváth Júlia, Pestality Máté, Vida Kata, Prőhle Janka 4. b. (Puli)


>>BUDAPESTI VERSENYEK<<

[Budapesti Helyesírási Verseny]

7. helyezett: Békefi Teodóra (8.a, Szeder)


[Katasztrófavédelmi és Polgári Védelmi Ifjúsági Verseny]

Fővárosi forduló
8. helyezés:Galambos Kristóf, Huszár Bence, Kiss Nagy Krisztián, Zábó András 7.a (Teknős) - Gyuricska Írisz 7.b (Pacsirta)


[Országos Evangélikus Hittanverseny]

Területi forduló
2. helyezés:Kis Ádám - Lada Alexandra
3. helyezés:Fodor Kincső, Gősi Adél, Ledniczky Márton, Lengyel Dániel


[Bod Péter Könyvtárhasználati Verseny]

Szóbeli döntő
1. helyezés: Lengyel Ádám 8.a (Szeder)


[Budapesti Általános Iskolák Matematika Versenye]

7. osztály
2. helyezés: Galambos Kristóf 7.a (Teknős)
4. helyezés: Szűcs Fanni 7.b (Pacsirta)

8. osztály
2. helyezés: Lengyel Ádám 8.a (Szeder)
3. helyezés: Flanek Szilvia 8.b (Kökény)


>>ORSZÁGOS/NEMZETKÖZI VERSENYEK<<

[Országos Szinkronúszó Bajnokság]

Delfin Kupa - Egyéni
1. helyezés: Fekete Zsófia (3.a, Vidra)


[Országos Evangélikus Hittanverseny]

Döntő
5. helyezés: ÖKU csapata
A csapat tagjai: Kis Ádám, Lada Alexandra, Ledniczky György, Mikó Tamás


[Akrobatikus Rock and Roll Lányformációs Verseny]

Junior (kisformáció)

2. helyezés: Faludi Veronika, Szőnyi Lili, Szőnyi Panni 6.b (Komondor)


[Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny]

Országos forduló

4. helyezés: Lengyel Ádám (8.a, Szeder)


[Síverseny Ausztriában]

Gyermek korcsoport
Óriásműlesiklás
1. helyezés: Klucsik Franciska 4.a (Mandula)

Szlalom
1. helyezés: Klucsik Franciska 4.a (Mandula)


[Diákolimpia - Sportmászás]

I. korcsoport
3. helyezés: Radics Zsombor Attila 1.c (Berkenye)


[Magyar Köztársaság Alpesi Síbajnokság]

Gyerek II. óriásműlesiklás
1. helyezés: Klucsik Franciska 4.a (Mandula)


[Diákolimpia - Alpesi Sí]

Országos döntő II. korcsoport
2. helyezés: Klucsik Franciska 4.a (Mandula)

 
 
Kapcsolat | Impresszum © 2008, Minden jog fenntartva - Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola, Computer Emporium Kft.