Aktuális   Egyesület, Alapítvány, 1%
Iskolánkról   Diákoknak
Az iskola tagjai   Kapcsolat
Oktatás   Önkéntes Támogatói Kör      • E-napló
 
Aktuális
Hírek
• Eseménynaptár
2017/2018. tanév
Eredmények
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
Erasmus+
Galéria
Balatonfenyvesi tábor
Petákvásár
Állatok világnapja
A magyar népmese napja
ÖKU Stúdió
Ökuláré
Étkezés
 
Akikre büszkék vagyunk - Versenyeredmények 2008-2009

>>NEMZETKÖZI VERSENYEK<<

[Egyéb]

Tudományok Olimpiája - Calgary (Kanada)

Bezdek Márk (8.b Turul),
a Calgaryban megrendezett Tudományok Olimpiáján:
- aranyérmet,
- az Alberta Teachers' Association díját,
- valamint a Pacific Institute for Mathematical Sciences díját nyerte.

Ezzel az eredménnyel tagja lett az Albertát képviselő csapatnak és indulhat a kanadai, országos versenyen.
A Kanadai Tudományok Olimpiáját május 9-17-között több mint 500 versenyző részvételével Winnipegben rendezik meg.

További részletek, és érdekességek a versenyről itt:
www.cysf.org





>>ORSZÁGOS VERSENYEK<<

[Matematika]

Zrínyi Miklós Országos Matematika Verseny
1. helyezett: Tomcsányi Kinga (4.b Naspolya)





>>BUDAPESTI VERSENYEK<<

[Biológia - Természetismeret]

Kaán Károly Természetismereti Verseny[b/] - budapesti forduló

[b]5. évfolyam

24. helyezett: Lakos Benedek (5.b Pacsirta)
29. helyezett: Rozsnyai Marcell (5.a Teknős)

6. évfolyam
24. helyezett: Gyuricska Milán (6.b Kökény)
28. helyezett: Farkas Margit (6.b Kökény)



[Könyvtárismeret]

Győri Gáspár Könyvtárismereti Tehetségkutató Verseny - budapesti forduló
1. helyezett: Lengyel Ádám (7.a Szeder)



[Matematika]

Budapesti Általános Iskolák Matematikaversenye

6. évfolyam
17-19. helyezett: Farkas Margit (6.b Kökény)

7. évfolyam
6. Szöllős Kristóf (7.a Harkály)

8. évfolyam
35-36. helyezett:[/b] Kerényi Tamás (8.a Áfonya)



[ Vers- és prózamondás, meseírás, mesemondás, szépkiejtés]

Budapesti Mesemondó Verseny

1. helyezett: Fürjes Anna (3.b Puli)



[Színjátszás]

XVIII. Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó – budapesti forduló

A Puli (2.b) osztály diákjai bronz minősítést értek el.

Felkészítő tanár: Lakó Györgyné





>>KERÜLETI VERSENYEK<<

[Angol]

Kerületi Angol Színjátszó Verseny

A Pacsirta (5.b) osztály angolosai arany minősítést nyertek.

Felkészítő tanár: Járó Ildikó



[Biológia - Természetismeret]

Herman Ottó Biológiaverseny - kerületi forduló

8. évfolyam
3. Szabó Gergely (8.b Turul)
4. Gyuricska Bence (8.b Turul)

7. évfolyam
1. Jordán Ambrus (7.a Harkály)
3. Láng Boglárka (7.a Harkály)


Kaán Károly Természetismereti Verseny - kerületi forduló

6. évofolyam
1. Farkas Margit (6.b Kökény)
3. Gyuricska Milán (6.b Kökény)
4. Szeghy Boglárka (6.a Szeder)

5. évfolyam
2. Lakos Benedek (5.b Pacsirta)
3. Rozsnyai Marcell (5.a Teknős)


Kerületi Természettudományi Projektverseny

Általános Iskolák
2. helyezés: Boldvai Sarolta, Bódy Anna, Cseh Hanga, Szűcs Fanni (5.b Pacsirta)



[Kémia]

Hevesy György Kémiaverseny - kerületi forduló

4. Bakó András (8.b Turul)



[Történelem]

"Magyar felvilágosodás" Kerületi Történelmi és Könyvtárhasználati Verseny

1. helyezett: Jordán Ambrus, Szöllős Kristóf, Veress Marcell (7.a Harkály)


Kerületi Aquincum Történelmi Csapatverseny

Általános Iskolák:
2. helyezett: Forrai Botond, Németh Sebestyén, Zábó András (5.a Teknős)

Középiskolák
2. helyezett: Erőss Domonkos, Gyuricska Bence, Váry Benedek (8.b Turul)





[Sport]

Kerületi Atlétikai Verseny

Iskolák közötti verseny: (összesített)
3. helyezett: Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Iskola

I. korcsoport - csapat
1. helyezett: a fiú csapat: Dankó Márton (1.c Borostyán), Meszlényi Barnabás, Váraljai Zsombor, Vida Gergely (2.a Mandula), Ugrai Szabolcs (2.b Puli), Plajner Ákos (3.a Sólyom)

I. korcsoport - egyéni
3. helyezett: Dankó Márton (1.c Borostyán)

II. korcsoport - csapat
3. helyezett: a lány csapat: Simon Vivien (Sólyom 3.a), Lőrincz Dorottya, Rozsondai Anka (4.a Pitypang), Faludi Veronika, Szőnyi Lili, Szőnyi Panni (4.b Komondor)

3. helyezett: a fiú csapat: Fekete Bálint, Jánosa Bence (3.a Sólyom), Dankó Mátyás, Szentváry-Lukács Keve (4.b Komondor), Horváth Bertalan, Nagy Tamás (4.a Pitypang)

II. korcsoport - egyéni
3. helyezett: Faludi Veronika (Komondor - 4.b)

III. korcsoport - csapat
2. helyezett lány csapat: Szűcs Fanni (5.b Pacsirta) Jordán Kamilla, Lakos Zsófia, Rokonay Petra, Szirmai Anita (6.a Szeder), Labancz Boróka (6.b Kökény),

3. helyezett: a fiú csapat: Kelenföldi Áron, Kovácsházi Csanád, Zábó András (5.a Teknős), Bátai Bence, Kosztya Csaba, Kurutz András (6.a Szeder)

III. korcsoport - egyéni
2. helyezett: Szirmai Anita (Szeder - 6.a)

IV. korcsoport - csapat
3. helyezett: lány csapat: Kasza Blanka, Zábó Virág (7.a Harkály), Kapitány Emese Áfonya (8.a Áfonya), Forrai Enikő, Németh Barbara, Rokonay Kinga (8.b Turul)

3. helyezett: a fiú csapat: Jordán Ambrus, Szentváry-Lukács Vajk (7.a Harkály), Bakó András, Dankó Bálint, Krist Dániel, Mikó Andor (8.b Turul)

 
 
Kapcsolat | Impresszum © 2008, Minden jog fenntartva - Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola, Computer Emporium Kft.