Aktuális   Egyesület, Alapítvány, 1%
Iskolánkról   Diákoknak
Az iskola tagjai   Kapcsolat
Oktatás   Önkéntes Támogatói Kör      • E-napló
 
Aktuális
Hírek
• Eseménynaptár
2016/2017. tanév
Eredmények
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
Erasmus+
Galéria
Balatonfenyvesi tábor
Ökotábor
Állatok világnapja
IskolaGomba program
Kémia szakkör
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Alsós farsang
Polgármesteri díjátadó
ÖKU Stúdió
Ökuláré
Étkezés
 
Akikre büszkék vagyunk - Versenyeredmények 2007-2008

>>NEMZETKÖZI VERSENYEK<<

Kelet- és Közép Európai Környezetvédelmi Központ (The Regional Environmental Centre - REC)
Csaba Bence, Farkas László, Héjja Márton, Horváth Barci, Kovácsházi Csenger (8. a Pisztráng)





>>ORSZÁGOS VERSENYEK<<

[Angol]

Jane Haining Országos Angol Emlékverseny

1. helyezett: Molnár Andrea (8. a Pisztráng) (10 napos skóciai utat nyert)


Országos Általános Iskolai Angol Tanulmányi Verseny

6. helyezett: Molnár Andrea (8. a Pisztráng)



[Vers- és prózamondás, meseírás, mesemondás]

Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár „Az úgy volt…” - Janikovszky Éva Meseíró Pályázat

2. helyezett: Olexo Tünde (5. a Szeder)



[Népdal éneklés]

Apáczai Kiadó Népdal Éneklési Verseny

3. helyezett (Bronz-minősítés): Szabó Boglárka (5. a Szeder)


Apáczai Kiadó Országos Népdaléneklési Verseny
3. helyezett: Olexó Tünde (5. a Szeder)



[Sakk]

Országos Sakkverseny

77. helyezett: Lőrincz Ágoston (2. b Naspolya)



[Egyéb]

Tudományok Olimpiája - Országos DöntőOttawa (Kanada)

4. helyezett: Bezdek Márk (7. b Turul)
Michael Smith Innovációs Különdíj: Bezdek Márk (7.b Turul)



[Sport]

Országos Akrobatikus Rock and Roll Verseny
1. helyezett: Flanek Dóra (8. b Cinege)


Kerékpáros verseny

2. helyezett: Kelenföldi Áron (4. a Teknős)


Majorette verseny

1. helyezett: Tóth Fejel Betti (5. a Szeder)


Országos Futószáras Lovaglóverseny (I. korcsoport)

3. helyezett: Bátai Luca (1. a Mandula)


Piliscsabai Országos Lovasverseny

4. helyezett: Bátai Domonkos (3. a Pitypang)


Országos Ritmikus Gimnasztika Verseny

7. helyezett: Jánossy Anna (6. b Bodza)


Berczik Sára Országos Ritmikus Gimnasztika Verseny

2. helyezett: Miklós Zita (7. a Áfonya)


Országos Tenisz Verseny

1. helyezett: Vigvári Vanda (5. b Kökény)


Vívás (csapatverseny)

1. helyezett:Vitál Szilvien (5. a Szeder)
3. helyezett: Vitál Lilien (6. b Bodza)


Országos Vízilabda Gyermek Bajnokság
2. helyezett: Komoróczki Máté (8.b Cinege)





>>BUDAPESTI VERSENYEK<< (tanulmányi és művészeti)

[Biológia – Természetismeret]

Karádi Károly Budapesti Biológia Verseny (csapatverseny)

4. helyezett: Kiss Dávid, Szász Vince, Szőlős Kristóf (6. a Harkály)



[Matematika]

Kalmár László Matematika Verseny

4. helyezett: Farkas Margit (5. b Kökény) és Surján Borbála (5. b Kökény)


Zrínyi Miklós Országos Matematika Verseny – budapesti forduló

10.helyezett: Zaymus Tímea (7. a Áfonya)


Matematika Verseny

8. helyezett: Bodnár Károly (8. a Pisztráng)





[Népdal éneklés]

Apáczai Kiadó Budapesti Népdaléneklési Verseny

1. helyezett: Szilassy Borbála (1. b Puli)
2. helyezett: Pröhle Janka (1. b Puli)





[Színjátszás]

XVII. Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó - budapesti forduló

”Arany minősítés”: "Éljen Mátyás, az igazságos!" - 5. a Szeder, 5. b Kökény osztályok összes tanulója





[Vers- és prózamondás, meseírás, mesemondás]

Prózamondó Verseny
4. helyezett: Huszár Eszter (6. a Harkály)


Vers- és prózamondás
2. helyezett: Flanek Szilvia (5. b Kökény)





[Zene]

Banda Ede Budapesti Csellóverseny

1. helyezett: Szentgyörgyi Kincső (3. b Komondor)


Budapesti Csellóverseny

”Ezüst-minősítés”: Skublics Domonkos (7. b Turul)


Budapesti Dobverseny

3. helyezett: Kiss Nagy Krisztián (4. a Teknős)


Budapesti Gitárverseny

”Bronz-minősítés”: Gyuricska Bence (7. b Turul)


XV. Fővárosi Ütőfesztivál

1. helyezett: Bárdossy Dávid (8. b Cinege)





[Egyéb]

Tudományok OlimpiájaCalgary (Kanada)
1. helyezett: Bezdek Márk (7. b Turul)
Pacific Institute of MathematicalSciencies Különdíja: Bezdek Márk (7.b Turul)


Országos Katasztrófavédelmi Verseny - budapesti forduló
4. helyezett: Komoróczki Máté, Szabó Ákos, Tóth Márk, Kovács Balázs





[Sport]

Diákolimpia

Kajak

váltó:
2. helyezett: Bátai Domonkos (3. a Pitypang)

páros:
6. helyezett: Bátai Domonkos (3. a Pitypang)





>>KERÜLETI VERSENYEK<<

[Angol]

Kerületi Angol Színjátszó Verseny

”Arany minősítés”: Bodza (6.b) angolos csoport



[Biológia – Természetismeret]

Herman Ottó Biológiaverseny
9. helyezett: Gyuricska Bence (7. b Turul)
10. helyezett: Szabó Gergely (7. b Turul)


Kaán Károly Természetismereti Verseny

5. évfolyam:
2. helyezett: Farkas Margit és Gyuricska Milán (5. b Kökény)

Komplex Természetismereti Verseny
5. helyezett: Nagy Ákos, Nemeslaki Keve, (7. a Áfonya) Bakó András (7. b Turul)



[Kémia]

Hevesy György Kémia Verseny

5. helyezett: Rokonay Kinga (7. b Turul)
6. helyezett: Bodnár Károly (8. a Pisztráng)
7. helyezett: Gyuricska Marcell (8. b Cinege) 7.
8. helyezett: Tóth Márk (8. b Cinege)



[Matematika]

Bólyai Matematikai Verseny (csapatverseny)

3. évfolyam
4. helyezett: Báló Attila, Dankó Mátyás, Ghymes Bálint, Őry-Kovács Márton, Szentgyörgyi Kincső (3. b Komondor)

7. évfolyam:
7. helyeztett: Kapitány Emese, Kreschka Ilka, Mervay Sára, Veress Gabriella (7. a Áfonya)

8. évfolyam:
Bodnár Károly, Csaba Bence, Héjja Márton, Kovácsházi Csenger (8. a Pisztráng)


[ b]„Gond? Oldd meg!” Matematika Verseny[/b]

2. helyezett: Szeghy Boglárka (5. a Szeder)


Kalmár László Matematika Verseny

7. helyezett: Szeghy Boglárka (5. a Szeder)


Kerületi Matematika Verseny
1. helyezett: Keszthelyi Dávid (6.b Bodza)


Matematika Verseny
4. helyezett: Bodnár Károly (8. a Pisztráng)



[Német]

Stihle Nacht Németverseny

kisjelenet:
4. évfolyam:
3. helyezett: Pacsirta (4.b) németes csoport

5. évfolyam:
1. helyezett: Márton Rege (5. a Szeder), Turóczi Balázs (5. b Kökény)

6. évfolyam:
3. helyezett:Bodza (6.b) németes csoport

8. évfolyam:
4. helyezett: Jordán Janka, Skublics Júlia (8. a Pisztráng)


Német Műfordítói Verseny

2. helyezett: Hinsenkamp Adél (8. a Pisztráng)


Landeskunde Országismereti Verseny (csapatverseny)

2. helyezett: Jordán Janka, Skublics Júlia, (8.a Pisztráng) Tóth Márk (8.b Cinege) 2.
3. helyezett: Kerényi Tamás, Nemeslaki Keve, Szűcs Bence (7. a Áfonya)



[Sakk]

Kerületi Sakkverseny (korosztályos)

1. helyezett: Peti Barnabás (2.b Naspolya)
2. helyezett: Lőrincz Ágoston, és Sallai Manó (2. b Naspolya)
4. helyezett: Nyomárkay János (2. b Naspolya)
5. helyezett: Lőrincz Ágoston (2. b Naspolya)



[Történelem]

„Aquincum” Történelem Verseny (csapatverseny)

1. helyezett: Bátai Bence, Lengyel Ádám, (5.a Szeder), Szomolányi Zsombor (5.b Kökény)


Mátyás Király Történelmi Verseny (csapatverseny)
3. helyezett: Mikó Andor, Szabó Gergely, Váry Benedek (7. b Turul)


Szent László Történelem Verseny (csapatverseny)
6. helyezett: Huszár Eszter, Kemenár Éva, Kovács Balázs (6. a Harkály)



[Vers- és prózamondás, meseírás, mesemondás, szépkiejtés]

Versmondó Verseny

3. helyezett: Bátai Domonkos (3. a Pitypang)
Különdíj: Bátai Domonkos (3.a Pitypang)


Versmondó Verseny
3. helyezett: László Lili (8. b Cinege)


Vers- és prózamondó Verseny

1. helyezett: Flanek Szilvia (5. b Kökény)


Vers- és prózamondó
1. helyezett: Szabó Gergely (7. b Turul)


Szépkiejtési Verseny

3. helyezett: Huszár Eszter (6. a Harkály)
6.helyezett: László Lili (8. b Cinege)



[Zene]

Művészeti Szemle

Hegedű
”Bronz-minősítés: Zsigmond Iringó (3. b Komondor)

Zongora
”Arany-minősítés: Dankó Mátyás (3. b Komondor)


Hegedű Verseny

2. helyezett: Békefi Teodóra (5. a Szeder)


Művészeti Fesztivál

Trombita
”Arany-minősítés” Szabó Gergely (7. b Turul)

Gitárverseny
”Arany-minősítés”:Gyuricska Bence (7. b Turul) Arany- minősítés


Pesthidegkúti Kamarazenei Fesztivál
1. helyezett: Bárdossy Dávid (8. b Cinege)



[Egyéb]

Országos Katasztrófavédelmi Verseny – kerületi forduló

1. helyezett: Komoróczki Máté, Kovács Balázs, Szabó Ákos, Tóth Márk,



[Sport]

Atlétika

1. helyezett: Ugrai Szabolcs (1.b Puli)

- jó eredményt ért el: Márton Botond (3. b Komondor)


Szabó Lőrinc 3 tusa Atlétikai Verseny

1. helyezett: Kelenföldi Áron, Kovácsházy Csanád, Zábó András (4. a Teknős)


Atlétika Többpróba Verseny (egyéni és csapat)

1. korcsoport
1. helyezett: Jánosa Bence (2. a Sólyom)
2. helyezett: Floid Zsombor (3. a Pitypang)

1. helyezett: ÖKU fiú csapat


2. korcsoport
1. helyezett: Kelenföldi Áron (4. a Teknős)
1. helyezett: Márton Rege (5. a Szeder)
2. helyezett: Zábó András (4. a Teknős)
3. helyezett: Rokonay Petra (5. a Szeder)

1. helyezett: ÖKU lány csapat
1. helyezett: ÖKU fiú csapat


3. korcsoport
2. helyezett: ÖKU lány csapat: Jordán Kamilla, Szirmai Anita (5.a Szeder), Horváth Luca (5.b Kökény), Zábó Virág (6.a Harkály), , Katona Olga (6.b Bodza), Vígvári Vanda


4. korcsoport
1. helyezett: Katona Janka (8. a Pisztráng)

1. helyezett: ÖKU lány csapat: Daróczy-Kis Virginia, Katona Janka (8.a Pisztráng), Nógrádi Barbara Rokonay Kinga, Tóth Zsófia, Zimányi Gabriella


Teremlabdarúgó Bajnokság

2. helyezett: Büki Gellért, Erőss Lóránd, Huber Guszti, Jánossa Bence, Katona Mátyás, Lőrincz Ágoston, Plajner Ákos, Szenczi Ákos


2. helyezett: Borody Gergő, Cserháti Ákos, Hunyár Csongor, Katona Zsolt, Kiss-Nagy Krisztián, Nagy Tamás, Őry-Kovács Márton, Szentváry-L-Keve, Zábó András, Zsoldos Áron,


Labdarúgó Diákolimpia - kerületi

3. helyezett: Bús Ármin, Büki Gellért, Huber Guszti, Jánossa Bence, Katona Mátyás, Lőrincz Ágoston, Plajner Ákos, Sallai Manó, Szenci Ákos


Mezei Futóverseny

lányok
2. helyezett: Forrai Enikő, Kapitány Emese, Katona Janka, Krix Bettina, Rokonay Kinga, Tóth Zsófia

fiúk

1. helyezett: Jánossa Bence, Katona Matyi, Peti Barnabás, Pinczi Barnabás, Sallai Manó, Surján Botond

1. helyezett: Baráth Nóra, Burián Etelka, Márton Rege, Rokonay Petra, Szőnyi Lili, Szűcs Fanni

2. helyezett: Bátai Bence, Dankó Bálint, Dobossy Elek, Soós Flórián, Várallyay Fülöp

3. helyezett: Dankó Mátyás, Diószegi Előd, Forrai Botond, Kovácsházi Csanád, Nagy Domonkos

 
 
Kapcsolat | Impresszum © 2008, Minden jog fenntartva - Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola, Computer Emporium Kft.